| Processor |
|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 12 MB |
| Frequentie van processor | 3,5 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Processormodel | 6325P |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,2 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Geheugen |
|---|
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Opslagmedia |
|---|
| Totale opslagcapaciteit | 4 TB |
| Het aantal geïnstalleerde HDD's | 2 |
| Ondersteunde RAID-controllers | Embedded Intel VROC SATA (formerly known as Intel RSTe) |
| HDD capaciteit | 2 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD interface | SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 2 |
| Grafisch |
|---|
| On-board graphics adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Netwerk |
|---|
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 5 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Uitbreidingsslots | Two maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs. |
| Design |
|---|
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Type koeling | Actief |
| Prestatie |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiligingseigenschappen | Embedded Trusted Platform Module (TPM) 2.0 enabled by default. For servers shipping to China, the TPM is disabled. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with intelligent provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download) (standard) HPE iLO Advanced, HPE OneView Advanced (optional, requires licenses), and HPE Compute Ops Management (optional subscription available) |
| Software |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie |
|---|
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 1x HPE ProLiant DL20 Gen10 Plus 290W FIO Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 1 |
| Netvoeding | 290 W |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte | 434,6 mm |
| Hoogte | 43,2 mm |
| Diepte | 382,2 mm |
| Overige specificaties |
|---|
| Beveiligingseigenschappen | Embedded Trusted Platform Module (TPM) 2.0 enabled by default. For servers shipping to China, the TPM is disabled. For full security features refer to the QuickSpecs. |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 3x High Performance Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 2TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD |