Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 48 MB |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Processormodel | 6505P |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 4 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 64 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| Ondersteunde SSD-groottes | 2.5" |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | Up to 6 PCIe Gen5, and 2 OCP 3.0, for detailed descriptions reference the QuickSpecs |
| Aantal beheerpoorten | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, and HPE OneView Advanced (require licenses), HPE Compute Ops Management (optional subscription available) |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W M-CRPS Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 639,5 mm |
| Hoogte | 87,5 mm |
| Diepte | 448 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 6x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |