HPE P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive interne harde schijf 15000 RPM 3.5"
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: AP858A
- EAN: 0102646120194 5052461662896 14 ...1662896 1401024876111 4948382675071 4056572856060 0102646200827 0983987175070 0662712425351 0884962331781 0102646294093meer
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Harde schijf | |
|---|---|
| Component voor | Server/werkplaats |
| HDD capaciteit | 300 GB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 15000 RPM |
| Compatibele producten | StorageWorks P2000 G3 |
| Kenmerken | |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| HDD capaciteit | 300 GB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Compatibele producten | StorageWorks P2000 G3 |
| Energie | |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Overige specificaties | |
| Interface | SAS |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 600 Mbit/s |
| Compatibele producten | StorageWorks P2000 G3 |