HPE Networking Comware X351 300W 100-240VDC to 12VDC Power Supply power supply unit Flex ATX Metallic
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JG527A
- EAN: 0887758461570 0190017084190 08 ...7084190 0887758461594 0887758461679 0887758461686 0887758461600 0887758461709 0887758461631 0887758461723 0887758461655 0887758461730 0887758461587 0887758461761 0887758461563 5415247124092 4053162933293 8877584615638 0887758461624 0887758461617 0887111109767meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Warranty and support
• Electronic and telephone support: limited electronic and business-hours telephone support is available from HP for the entire warranty period; to reach our support centers, refer to www.hp.com/networking/contact-support; for details on the duration of support provided with your product purchase, refer to www.hp.com/networking/warrantysummary
Specificaties
| Koeling | |
|---|---|
| Type koeling | Actief |
| Energie | |
| Totaal vermogen | 300 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Prestatie | |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | Flex ATX |
| Bedoeld voor | Server |
| Design | |
| Kleur van het product | Metallic |
| Belichting | Nee |
| Type koeling | Actief |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 249,9 mm |
| Diepte | 395 mm |
| Hoogte | 86,1 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 1,9 kg (4.19 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 1,9 kg (4.19 lbs) |