HPE Networking Comware Switch Chassis PoE Ethernet 6 slots 7506X Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: R8N48A
- EAN: 0190017535401 0190017533919
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
HPE Networking Comware Switch Chassis PoE Ethernet 6 slots 7506X, Managed, Power over Ethernet (PoE)
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
7506X POE ETHERNET -STOCK . |
W128591950 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- Netwerk transceiver modules
- InfiniBand en Glasvezelkabels
- Netwerkswitch modules
- Rackkoelingsapparatuur
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
HPE Networking X150 100G QSFP28 MPO SR4 100m MM Transceiver netwerk transceiver module 100000 Mbit/sCategorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch Chassis PoE Ethernet 6 slots 7506X. Switch type: Managed. Switchingcapaciteit: 9600 Gbit/s. Power over Ethernet (PoE)
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch type | Managed |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 9600 Gbit/s |
| Throughput | 7200 Mpps |
| Design | |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 4 |
| Flash memory | 2048 MB |
| Stapelbaar | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 2393 W |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | IMC—Intelligent Management Center; Command-line interface; Web browser; Out-of-band management (serialRS-232c); SNMP manager; Telnet; Terminal interface (serial RS-232c); Modem interface; IEEE 802.3 Ethernet MIB; Ethernet interface MIB. |
| Geheugen en processor | Flash 2GB, SDRAM 4GB; depending on chosen configuration |
| Aansluitingen | Supports a maximum of 10 I/O module slots with 40 100 GbE ports or 240 40GbE ports or 480 10GbE ports or 480 1GbE ports or 480 Fiber Ethernet ports, or a combination depending on configuration selected |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Warmtedissipatie | 5345 BTU/h |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 436 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 575 mm |
| Gewicht | 75 kg |