HPE Networking Comware Switch Chassis 12901E Managed L2/L3 Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs, Zwart
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JH951A
- EAN: 0190017165226
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
HPE Networking Comware Switch Chassis 12901E, Managed, L2/L3, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
FlexFabric 12901E Switch Chassis |
HPE-JH951A | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- Netwerkswitch modules
- InfiniBand en Glasvezelkabels
- Netwerk transceiver modules
- Rack-toebehoren
- Switchcomponenten
- Netwerk-switches
- Softwarelicenties & -uitbreidingen
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: Netwerkswitch modules
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
HPE Networking X150 100G QSFP28 MPO SR4 100m MM Transceiver netwerk transceiver module 100000 Mbit/sCategorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Switchcomponenten
-
Categorie: Softwarelicenties & -uitbreidingen
-
Categorie: Softwarelicenties & -uitbreidingen
-
Categorie: Softwarelicenties & -uitbreidingen
-
Categorie: Softwarelicenties & -uitbreidingen
Beschrijving
HPE Networking Comware Switch Chassis 12901E. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Console port: RJ-45. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 9600 Gbit/s. DC voltage input: 48 - 60 V. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Traffic shaping | Ja |
| Traffic-classificatie | Ja |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Console port | RJ-45 |
| Aantal beheerpoorten | 2 stuk(s) |
| Netwerk | |
| 10G support | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 16384 entries |
| Switchingcapaciteit | 9600 Gbit/s |
| Throughput | 5800 Mpps |
| Protocollen | |
| Routing protocols | BGP4, IS-IS, MPLS, OSPF, OSPFv3, RIP, RIPng |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Grijs, Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Flash memory | 1024 MB |
| Type processor | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| DC voltage input | 48 - 60 V |
| Energieverbruik opmerking | 2400W |
| Stroombron | AC/DC |
| Netvoeding voetnoot | 16 power supply slots 1 minimum power supply required (ordered separately) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Overige specificaties | |
| Latentie | < 5 microseconds (64-byte packets) |
| Prestatiebeheer | IMC - Intelligent Management Center; Command-line interface; Out-of-band management (serial RS-232C); SNMP manager; Telnet; Terminal interface (serial RS-232C); Modem interface; IEEE 802.3 Ethernet MIB; Ethernet interface MIB |
| Geheugen en processor | Quad Core MIPS64 @ 1.2GHz, 1 GB flash, 16 GB DDR3 SDRAM |
| Aansluitingen | Supports a maximum of 48 100 GbE, 40 GbE or 10 GbE ports or a combination |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 856 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Gewicht | 35 kg |