HPE MR416i-a Gen10 Plus x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 12G Controller RAID controller PCI Express x4 4.0
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P26279-B21
- EAN: 0190017443775 4549821402403
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SAS, SATA |
| Hostinterface | PCI Express x4 |
| PCI Express slots versie | 4.0 |
| Prestatie | |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60 |
| Intern geheugen | 4098 MB |
| Certificering | See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs |
| Compatibele producten | ProLiant DL360 Gen10 Plus ProLiant DL380 Gen10 Plus ProLiant DL325 Gen10 Plus v2 ProLiant DL345 Gen10 Plus ProLiant DL365 Gen10 Plus ProLiant DL385 Gen10 Plus v2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 112 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Hoogte | 112 mm |
| Gewicht | 129 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Type behuizing | (MR416i-p Gen10 Plus / MR216i-p Gen10 Plus) – Standard HHHL PCIe plug-in Controller (MR416i-a Gen10 Plus / MR216i-a Gen10 Plus) – Type-a Modular Controller |
| Interne poorten | 2x8 host / x16 internal tri-mode |
| Gewicht (imperiaal) | 0,129 kg (0.284 lbs) |
| Extra functies | See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs |