HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller RAID controller PCI Express x8
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P74775-B21
- EAN: 0190017746005 4549821614608
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SAS, SATA III |
| Hostinterface | PCI Express x8 |
| Prestatie | |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60 |
| Intern geheugen | 4098 MB |
| Certificering | Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 222,3 mm |
| Diepte | 252,4 mm |
| Hoogte | 65,1 mm |
| Gewicht | 370 g |
| Overige specificaties | |
| Type behuizing | Standard PCI HH/HL |
| Gewicht (imperiaal) | 0,374 kg (0.825 lbs) |
| Aansluitingen | 1x8 SlimSAS |