HPE MR216i-p Gen10 Plus x16 Lanes without Cache NVMe/SAS 12G Controller RAID controller PCI Express x16
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: P26324-B21
- EAN: 0190017444048 5715063268698 45 ...3268698 4549821402410meer
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SAS, SATA |
| Hostinterface | PCI Express x16 |
| Prestatie | |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Intern geheugen | 4098 MB |
| Certificering | See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Hoogte | 121 mm |
| Gewicht | 135 g |
| Overige specificaties | |
| Type behuizing | (MR416i-p Gen10 Plus / MR216i-p Gen10 Plus) – Standard HHHL PCIe plug-in Controller (MR416i-a Gen10 Plus / MR216i-a Gen10 Plus) – Type-a Modular Controller |
| Interne poorten | 2x8 host / x16 internal tri-mode |
| Gewicht (imperiaal) | 0,135 kg (0.297 lbs) |
| Extra functies | See HPE MR Gen10 Plus Controllers QuickSpecs |