HPE LTO4 Ultrium 1.6TB Read/Write Data Cartridge Lege gegevenscartridge 800 GB LTO 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7974A
- EAN: 4948382488763 0883585086580 50 ...5086580 5051749584615 0882780869820 8827808698206 4054842864562 0637122292848 3092014023356 4054554509812 0803982756527 5056066730691 4053162280243 0999992689815 0763615885089 0809185301786 5052461591400 0601000703467 0082780869824 0637122246803 5051395699480 0801200931084 0151903047637 4053162280281 5051964059523 7123123152517 0640034524433 5704327695813 0611101314684 0018258011464 0807027595706 0641438049607 0808782604597 7445803159815 7426043332381 4580200390652 0806291831244 4054828329245meer
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 800 GB |
| Capaciteit met compressie | 1,6 TB |
| Tape life | 30 jaar |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Kleur van het product | Groen |
| Aantal tracks | 896 |
| Design | |
| Kleur van het product | Groen |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 820 m |
| Dikte tape | 6,6 µm |
| Breedte | 111 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Hoogte | 27,9 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Maat | 11,1 cm (4.37") |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | 16 - 32 °C |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 331 kg |
| Gewicht omdoos | 1,490 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Overige specificaties | |
| Totale opslagcapaciteit | 1,6 TB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 240 MB/s |
| Registratietechnologie | LTO-4 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Levensduur archiefopslag | 30 jaar |
| Gewicht (imperiaal) | 0,281 kg (0.62 lbs) |
| Coërciviteit | 2,200-2,300 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 111 x 113 x 27,9 mm (4.37 x 4.45 x 1.1") |
| Pallet brutogewicht | 331 kg |
| Maat | 11,1 cm (4.37") |
| Gewicht omdoos | 1,490 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |