HPE LTO-5 Ultrium 3TB RW Data Cartridge Lege gegevenscartridge 1,5 TB 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7975A
- EAN: 0884962925348 4948382718051 08 ...2718051 0884962925362 8849629253501 0763615885096 9780192541833 5053973879598 0042015023858 6012015023039 8102015023318 5056066730714 6112015023302 6112015023647 5053676913247 0640206713054 3102015024020 7082015023314 2062015023311 4053162280304 5499999023551 5052217206541 5055410468860 0711050707848 5052461791312 0703255139586 6042015023548 0805095160994 5054814516733 0168141553424 2112015024242 5054629212226 0000010148419 3662655008649 8022015023241 0666666417639 8082015023344 0809391339504 0062015024020 7325789632154 2052015010152 8849629253488 10148419 0777786348298 5052916406327 0082015024233 3092015023423 9122015024404 2122015024401 4092015024351 1052015023207meer
Offer details
Handelsprijzen
Verwante producten
Beschrijving
HP LTO-5 Ultrium kan data lezen en schrijven met een hoge snelheid van 1 TB/uur en tot 3 TB op één cartridge opslaan, versleutelen en beschermen, waardoor het ideaal is voor grootschalige, bedrijfskritische 24 x 7 IT-omgevingen.
Uiterst betrouwbaar
Superieur slim grijpmechanisme en mechanische koppeling voorkomen dat de voorlooppin in de tapebehuizing wordt geduwd. Sensoren waarborgen een goed contact en voorkomen voorloopverlies waardoor de tape defect raakt.
Veilig
Write-Once-Read-Many (WORM) versie biedt niet-wijzigbare dataopslag volgens de regelgeving.
Waar voor uw geld
Standaardisering op HP LTO-4 Ultrium levert de capaciteit om in te spelen op kleiner wordende backupvensters en biedt industriestandaard AES 256-bits encryptie (IEEE1619.1) en uitwisselbare RW of WORM media; zonder dat daarvoor extra ruimte of IT-resources nodig zijn.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 1,5 TB |
| Capaciteit met compressie | 3 TB |
| Tape durability | 1000000 passes |
| Tape life | 30 jaar |
| Recording density | 343 kbit/duim |
| Kleur van het product | Blauw |
| Aantal tracks | 1280 |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 846 m |
| Dikte tape | 6,4 µm |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 27,9 mm |
| Hoogte | 111 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Overige specificaties | |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 280 MB/s |
| Registratietechnologie | LTO-5 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Coërciviteit | 2500-2700 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 113 x 27,9 x 111 mm (4.45 x 1.1 x 4.37") |