HPE LTO-5 RW Lege gegevenscartridge
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7975AL
- EAN: 5712505225714 0884962959749 08 ...2959749 0884962925386 0884962959688 5052015032755 0884962959503 0884962959589 8082015032803 8849629253860 0884962959763 0884962959541 0884962959633 4948382718099 0884962959480 0884962959701 5092015032843 0884962959718 0884962959572 0884962959732 8849629597186 0884962959565 0884962959626 7122014032235 0884962959558 0092014032214 8052015032738 7012015032832 0884962959619 8042015032814 0884962959657 0884962959664 0884962959527 6082015032805meer
Offer details
Verwante producten
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Tape life | 30 jaar |
| Kleur van het product | Blauw |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-lengte | 846 m |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Maat | 27,3 cm (10.8") |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 23 °C |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 273,1 x 152,4 x 330,2 mm |
| Totale opslagcapaciteit | 3 TB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 280 MB/s |
| Maat | 27,3 cm (10.8") |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717098 |