HPE JL717C netwerk-switch Managed L3 1U Zilver, Zwart
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: JL717C
- EAN: 0190017589916
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Traffic shaping | Ja |
| Traffic-classificatie | Ja |
| Reset button | Ja |
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal moduleslots SPF | 32 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 32 |
| Aantal GSFP+-moduleslots | 4 |
| Vezel-optische connector | SFP28, QSFP28 |
| Fibre channel-poorten | 36 |
| Aantal QSFP28-poorten | 4 |
| Aantal SFP28-poorten | 32 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 1 |
| Netwerk | |
| Port mirroring | Ja |
| 10G support | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 2400 Gbit/s |
| Throughput | 1309 Mpps |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Design | |
| Reset button | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zilver, Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Overtollige fans ondersteuning | Ja |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Flash memory | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Packet buffergeheugen | 32 MB |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 425 W |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energieverbruik opmerking | Maximum: 425W Idle: 120W |
| Stroombron | AC/DC |
| Netvoeding voetnoot | 2 field-replaceable and hot-swappable power supplies depending on the model |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Prestatiebeheer | RJ45 serial and USB-C console RJ45 Ethernet port USB-Type A |
| Geheugen en processor | CPU: 1.8 GHz 4-core 64-bit RAM: 16 GB Flash/Storage: 32 GB Packet Buffer: 32 MB |
| Fan | 3 field-replaceable and hot-swappable fans |
| Aansluitingen | 28-port of 1/10/25GbE (SFP/SFP+/SFP28) 4-port of 10/25GbE (SFP+/SFP28) with MACsec 4-port of 40/100GbE QSFP+/QSFP28 (optional 1GBASE-T SFP, 10GBASE-T SFP+ transceivers and 4 x 10/25G breakout cables supported) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 44,2 mm |
| Optische vezel | |
| Vezel-optische connector | SFP28, QSFP28 |