HPE C7972A back-up-opslagmedium Lege gegevenscartridge 200 GB LTO 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7972A
- EAN: 0808736395847 0738878147922 07 ...8147922 0758399180178 5052733667048 8087363958478 5053676913186 0809385137970 0992069861039 5054484099048 7426043333357 8411100201204 0102645781860 0640206705677 5147841746485 4948382339164 9548778954183 5051964058519 5051395297037 6112015025757 0806291812250 4052305180822 9858595524187 5054629072028 0707223195604 4053162280175 6082015025340 6062015025410 8042015025236meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
LTO Ultrium cartridge geheugenchip biedt sneller toegang en een betere mediabewaking.
Direct dataherstel met minder mediafouten en afgebroken backups, ongeacht de omgevingscondities.
Uiterst betrouwbaar
Superieur slim grijpmechanisme en mechanische koppeling voorkomen dat de voorlooppin in de tapebehuizing wordt geduwd. Sensoren waarborgen een goed contact en voorkomen voorloopverlies waardoor de tape defect raakt.
Een vereenvoudigd tapepad vermindert slijtage en verontreiniging (belangrijk bij automatisering).
HP's merkkwalificatietests (laden/uitnemen, 'shoeshine', valtests en omgevingscondities) zijn veel strenger dan de vereisten voor het LTO Ultrium logo. Dat waarborgt een maximale betrouwbaarheid bij het terugzetten van data.
Veilig
Write-Once-Read-Many (WORM) versie biedt niet-wijzigbare dataopslag volgens de regelgeving.
Waar voor uw geld
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 200 GB |
| Capaciteit met compressie | 400 GB |
| Kleur van het product | Rood |
| Design | |
| Kleur van het product | Rood |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 609 m |
| Dikte tape | 8,9 µm |
| Gewicht | 270 g |
| Maat | 11,3 cm (4.45") |
| Gewicht verpakking | 290 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 290 g |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 113 x 27,9 x 111 mm |
| Totale opslagcapaciteit | 400 GB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Levensduur archiefopslag | 30 jaar |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 335 kg |
| Maat | 11,3 cm (4.45") |
| Gewicht omdoos | 1,51 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1676 mm |
| Afmetingen grote omdoos (B x D x H) | 330 x 273 x 152 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 335 kg |
| Gewicht omdoos | 1,51 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1676 mm |
| Afmetingen grote omdoos (B x D x H) | 330 x 273 x 152 |