HPE C7971A back-up-opslagmedium Lege gegevenscartridge 100 GB LTO 1,27 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7971A
- EAN: 0025184163426 5055344664932 50 ...4664932 5053973879550 0025184163419 4053162379787 4948382339157 5054533102736 5051395530394 9858595390737 5051964058021 0638084648575 4054842158968 9548778954176 0251841634262 0700580258838 5057454824879 5051395264343 0641438707286meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Hoogste capaciteit en prestaties van alle vergelijkbare tapetechnologieën
• HP LTO-5 Ultrium kan data lezen en schrijven met een hoge snelheid van 1 TB/uur en tot 3 TB op één cartridge opslaan, versleutelen en beschermen, waardoor het ideaal is voor grootschalige, bedrijfskritische 24 x 7 IT-omgevingen.
Uiterst betrouwbaar
• Superieur slim grijpmechanisme en mechanische koppeling voorkomen dat de voorlooppin in de tapebehuizing wordt geduwd. Sensoren waarborgen een goed contact en voorkomen voorloopverlies waardoor de tape defect raakt.
Veilig
• Write-Once-Read-Many (WORM) versie biedt niet-wijzigbare dataopslag volgens de regelgeving.
Waar voor uw geld
• Standaardisering op HP LTO-4 Ultrium levert de capaciteit om in te spelen op kleiner wordende backupvensters en biedt industriestandaard AES 256-bits encryptie (IEEE1619.1) en uitwisselbare RW of WORM media; zonder dat daarvoor extra ruimte of IT-resources nodig zijn.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 100 GB |
| Capaciteit met compressie | 200 GB |
| Tape durability | 1000000 passes |
| Tape life | 30 jaar |
| Kleur van het product | Blauw |
| Compatibele producten | LTO-1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | 15,6 - 32,2 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,27 cm |
| Tape-lengte | 609 m |
| Dikte tape | 8,9 µm |
| Gewicht | 260 g |
| Maat | 4,45 cm (1.75") |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 44,5 x 1,1 x 11 mm |
| Totale opslagcapaciteit | 200 GB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,27 cm |
| Maat | 4,45 cm (1.75") |
| Leessnelheid | 32 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 50 - 113 °F |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Technische details | non-recycled |
| Registratietechnologie | LTO-1 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-Writable |
| Levensduur archiefopslag | 30 jaar |
| Coërciviteit | 1900-2200 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |