Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Maximaal bereik | 500 m |
| Golflengte | 850 nm |
| Vezelkabel diameters ondersteund | 62.5/125,50/125 µm |
| Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |
| Netwerk | |
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 13,7 mm |
| Diepte | 56,9 mm |
| Hoogte | 12,2 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |