Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Totaal vermogen | 550 W |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Server |
| Design | |
| Kleur van het product | Staal |
| Belichting | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 41 mm |
| Diepte | 74 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Gewicht | 816,5 g |
AI Overview In the UK, the IT hardware market is expected to surpass £36 billion by 2025, growing at about a 4.2% compound annual growth rate.
AI Overview In the UK, the IT hardware market is expected to surpass £36 billion by 2025, growing at about a 4.2% compound annual growth rate.
AI Overview In the UK, the IT hardware market is expected to surpass £36 billion by 2025, growing at about a 4.2% compound annual growth rate.
AI Overview In the UK, the IT hardware market is expected to surpass £36 billion by 2025, growing at about a 4.2% compound annual growth rate.
AI Overview In the UK, the IT hardware market is expected to surpass £36 billion by 2025, growing at about a 4.2% compound annual growth rate.
AI Overview In the UK, the IT hardware market is expected to surpass £36 billion by 2025, growing at about a 4.2% compound annual growth rate.
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
9240 550W AC POWER SUPPL |
W128591730 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
|
Aruba 9240 Spare 550W AC Power Supply |
5527061 | |||
|
HPE Aruba 9240 Spare 550W AC PowerSupply |
7638373 | |||
| Energie | |
|---|---|
| Totaal vermogen | 550 W |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Server |
| Design | |
| Kleur van het product | Staal |
| Belichting | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 41 mm |
| Diepte | 74 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Gewicht | 816,5 g |