HPE Aruba Networking EC-L/EC-XL-H 100-240V 50/60Hz 800W AC power supply unit Zilver
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Koeling | |
|---|---|
| Type koeling | Actief |
| Energie | |
| Totaal vermogen | 800 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Server |
| Compatibele producten | Aruba EdgeConnect EC-L/EC-XL-H |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Belichting | Nee |
| Type koeling | Actief |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 53 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |