HPE Aruba Networking CX 6300M 24p SFP+ 1G/10G 4p SFP56 50G TAA Switch
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: S0G03A
- EAN: 0190017679945
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Switchingcapaciteit | 880 Gbit/s |
| Throughput | 654 Mpps |
| Design | |
| Stapelbaar | Ja |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 10 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Energie | |
| Energieverbruik opmerking | Idle: 51W 100% Traffic Rate: 85W |
| Netvoeding voetnoot | 2 field‑replaceable, hot‑swappable power supply slots 1 minimum power supply required (ordered separately). Supports JL085A PSU. |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1 Gbps: 2.28 μs 10 Gbps: 1.46 μs 25 Gbps: 1.90 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Prestatiebeheer | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Geheugen en processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Fan | Switch has two fan tray slots and comes with two fan trays installed. Minimum two fan trays required. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Gewicht (imperiaal) | 6,02 kg (13.3 lbs) |
| Aansluitingen | 24 x 1G/10G SFP+ ports 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 442 mm |
| Gewicht | 6,02 kg |