HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G 4p SFP56 50G TAA Switch
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: S0G01A
- EAN: 0190017679631
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G 4p SFP56 50G TAA Switch
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE Aruba Nwking CX 6300M 24p |
11764053 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- Netwerk transceiver modules
- InfiniBand en Glasvezelkabels
- Rack-toebehoren
- Cloud-oplossingen
- Switchcomponenten
- Netwerkkabels
- Rackkoelingsapparatuur
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: Netwerk transceiver modules
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
-
Categorie: Rack-toebehoren
-
Categorie: Cloud-oplossingen
-
Categorie: Cloud-oplossingen
-
Categorie: Cloud-oplossingen
-
Categorie: Cloud-oplossingen
-
Categorie: Switchcomponenten
-
Categorie: Netwerkkabels
Beschrijving
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G 4p SFP56 50G TAA Switch. Switchingcapaciteit: 448 Gbit/s
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Switchingcapaciteit | 448 Gbit/s |
| Throughput | 334 Mpps |
| Design | |
| Stapelbaar | Ja |
| Prestatie | |
| Physical stacking (units) | 10 |
| Frequentie van processor | 1800 MHz |
| Type geheugen | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Type processor | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Energie | |
| Energieverbruik opmerking | Idle: 49W 100% Traffic Rate: 64W |
| Netvoeding voetnoot | 2 field‑replaceable, hot‑swappable power supply slots 1 minimum power supply required (ordered separately). Supports JL085A PSU. |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1 Gbps: 2.28 μs 10 Gbps: 1.46 μs 25 Gbps: 1.90 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Prestatiebeheer | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Geheugen en processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Fan | Switch has two fan tray slots and comes with one fan tray installed. Minimum one fan trays required. Optional second fan tray ordered separately. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Gewicht (imperiaal) | 6,02 kg (13.3 lbs) |
| Aansluitingen | 24-port 10/100/1000 BaseT ports 4x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports 1x USB‑C Console Port 1x OOBM port 1x USB Type A Host port |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 442 mm |
| Gewicht | 6,02 kg |