| Prestatie |
|---|
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 9000 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 5000 Mbit/s |
| Frequentieband | 20 (2.4 GHz), 20/40/80 (5 GHz), 20/40/80/160 (6 GHz), and maximum peak data rate 9 Gbps |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11be, IEEE 802.11mc, IEEE 802.15.4, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac, 6, 7 WPA2 and WPA3 (Enterprise, Personal), Enhanced Open (OWE) WMM, W-Fi agile multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| MIMO | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10 |
| Kenmerken |
|---|
| 6 GHz | Ja |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 9000 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 5000 Mbit/s |
| Frequentieband | 20 (2.4 GHz), 20/40/80 (5 GHz), 20/40/80/160 (6 GHz), and maximum peak data rate 9 Gbps |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11be, IEEE 802.11mc, IEEE 802.15.4, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| MIMO | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 9000 Mbit/s |
| Beveiliging |
|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal, OWE, WMM |
| Beheerfuncties |
|---|
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces |
|---|
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Energie |
|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Design |
|---|
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac, 6, 7 WPA2 and WPA3 (Enterprise, Personal), Enhanced Open (OWE) WMM, W-Fi agile multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Aanbevolen gebruik | Binnen |
| Antenne |
|---|
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Technische details |
|---|
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), ISED |
| Certificaten |
|---|
| Certificering | UL2043 plenum rating Wi‑Fi Alliance Wi-Fi CERTIFIED a, b, g, n, ac, 6, 7 WPA2 and WPA3 (Enterprise, Personal), Enhanced Open (OWE) WMM, W-Fi agile multiband Bluetooth SIG Ethernet Alliance (PoE, PD device, class 6) |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), ISED |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte | 267 mm |
| Diepte | 86,9 mm |
| Hoogte | 252 mm |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Overige specificaties |
|---|
| Aansluitingen | E0: One Ethernet wired network port (RJ‑45) U0: One USB 2.0 host interface (Type A connector) Serial console interface (proprietary, micro‑B USB physical jack) Kensington security slot |
| Minimale systeemeisen |
|---|
| Compatibele besturingssystemen | HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10 |